پیک دانایی

پیک دانایی

تاريخ انتشار: 1399/11/01 07:51 | بازدید: 714

کتاب تنها مونس و روشنگر راه رشد و حرکت انسان به سوی سعادت و کمال است و فرهنگ و تعالی هر جامعه ای با گسترش فرهنگ مطالعه و ارج نهادن به مقام کتاب و کتابخوانی صورت می گیرد و انسان عصر حاضر و به ویژه انسان امروزی که گرفتار ویروس کرونا شده است از هر زمان دیگری نیازمند مطالعه می باشد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا و اهمیت قرنطینه خانگی، فرصتی مناسب برای افزایش سرانه مطالعه در جامعه ایجاد کرد عنوان داشت: در این راستا سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد با دارا بودن بزرگترین شبکه متمرکز کتابخانه‌ای در شهرنجف آباد ، از ابتدای شیوع کرونا برنامه‌های متنوعی در حوزه تأمین منابع کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی تدارک دیده است.

مهندس محمد مهدی فردوسی افزود : در ادامه این روند و پس از تمدید شرایط تعطیلی مراکز تصمیم برآن شد اقدامی متناسب با شرایط روز جامعه در پیشبرد اهداف اصلی مراکز فرهنگی در مناطق مختلف شهری نجف آباد اتخاذ شود .
وی ادامه داد در همین راستا سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد به منظور توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در میان نسل جدید، ارتقای سطح مهارت های زندگی به واسطه مطالعه، تقویت سوادخواندن که از اهداف و محورهای اصلی این سازمان است و با توجه به شرایط اجتماعی و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ابلاغ شده طرح «پیک دانایی» را  طراحی، ابلاغ و به‌صورت مجازی و غیرحضوری عملیاتی نمود.

مهندس فردوسی افزود : در طرح ویژه «پیک دانایی» که پیرو این شرایط خاص در نظر گرفته شده است، اعضای کتابخانه های فرهنگسراها و کتابخانه های شهرداری نجف آباد می توانند پس از جستجوی کتاب مورد نظر خویش از طریق سامانه جامع و نرم افزار تحت وب جستجوی کتاب سامان به نشانی www.samanpl.ir  و انتخاب کتاب مورد نظر، با نزدیک ترین مرکز فرهنگی محل سکونت خویش تماس گرفته و کتاب را بصورت رایگان، با حفظ شیوه نامه های بهداشتی و بصورت استریل درب منزل برای مطالعه دو هفته ای دریافت نمایند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد در پایان عنوان داشت: علاقمندان دریافت انواع بازی های فکری و سرگرم کننده نیز می توانند به همین شیوه از خانه های بازی و خلاقیت مراکز تلفنی بازی امانت بگیرند.

لازم به ذکر است شهروندان گرامی که تاکنون موفق به عضویت در مراکز فرهنگی مجموعه شهرداری نجف آباد نشده اند نیز می توانند پس از تماس تلفنی و ثبت نام غیر حضوری در مراکز و عضویت رایگان، از خدمات این پیک بهره مند شوند.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8