کارکنان شهرداری با کارمندان دیگر ادارات مسابقه فوتسال می دهند

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد :

تاريخ انتشار: 1394/01/05 12:25 | بازدید: 832

از اولین روزهای آذر ماه قرار است پنج تیم منتخب از پرسنل شهرداری نجف آباد در قالب یک دوره مسابقات فوتسال به رقابت با بازیکان سه تیم از دیگر ادارات دولتی شهرستان بپردازند تا ضمن ایجاد محیط نشاط وشادابی در بین کارکنان، سطح فنی آنها نیز یک محک جدی خورده و امکان انتخاب تیم منتخب فوتسال کارکنان شهرداری نیز فراهم شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری در این دوره از مسابقات که با محوریت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری به عنوان یکی از زیر مجموعه های سازمان فرهنگی تفریحی به میزبان سالن فرهنگی ورزشی یزدان پاک برگزار خواهد شد تا کنون شرکت تیم های دادگستری و اداره برق قطعی شده و در روزهای آینده نیز سومین تیم مهمان در این بازی ها معرفی خواهد شد.
در روزهای اخیر نیز به دنبال شناخت برترین های مسابقات شطرنج و والیبال کارکنان، افراد منتخب جوایز خود را با حضور شهردار،رئیس شورای شهر،تعدادی از اعضای شورای شهر و برخی مدیران ارشد شهرداری دریافت کردند.
در مسابقات شطرنج که با حضور 21 نفر از پرسنل و فرزندان آنها در محل کتابخانه شهید محمد منتظری منطقه پنج برگزار شد، به ترتیب مجید حاج باقریان از منطقه سه،ابراهیم مشتاق از منطقه یک و وحید بهارلوئی از مدیریت پسماند توانستند جایگاه های اول تا سوم را از آن خود کنند.
در رقابت های والیبال نیز که با حضور پنج تیم به صورت دوره ای برگزار شد تیم های آتش نشانی،شهرداری مرکزی و شهرداری منطقه سه توانستند سکوهای اول تا سوم را از آن خود کنند و در حال حاضر نیز تیم منتخب این مسابقات به منظور رقابت های ورزشی آینده در قالب تیم شهرداری به صورت دو جلسه در هفته به تمرینات خود ادامه می دهد.
ذکر این نکته هم ضروری به نظر می رسد که با پایان کلاس های فوتسال و فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری که با برپایی 25 جلسه تمرین و اردوهای تفریحی نیز همراه بود، در حال حاضر 23 بازیکن برتر رده های سنی نونهالان و نوجوانان هفته ای یک بار تمرینات خاص ورزش فوتسال را در محل سالن یزدان پاک منطقه چهار ادامه می دهند تا امکان حضور قوی در مسابقات ورزشی را به عنوان تیم شهرداری پیدا کنند.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8