چهارمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان

چهارمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان

تاريخ انتشار: 1398/11/20 15:32 | بازدید: 412

در این جلسه مسایل اجرایی و مرتبط با متروحومه ای نجف آباد_اصفهان در حریم خطوط لوله آب و کانال زهکش توسط شهردارنجف آباد توضیح داده شد و مشاور طرح گزارشی به جلسه ارایه نمود و پیرامون آن بحث و تبادل نظر شد.
در این جلسه  پیرو مصوبات کمیته فنی با جابجایی مسیر از شمال به جنوب کانال زهکش با رعایت سایر مفاد موافقت نامه مابین شهرداری نجف آباد و شرکت آب منطقه ای مورد تایید قرار گرفت .
همچنین مقرر گردید در خصوص تلاقی با کانالها و خطوط لوله آب شرب هماهنگی لازم بین شهرداری نجف آباد، شرکت آب منطقه ای و شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان درخصوص جزئیات و نحوه عبور انجام پذیرد.

در این جلسه همچنین با توجه به کاهش هزینه های آزادسازی و برگشت مسیر قطار حومه ای بعد از بلوار پژوهش(ساختمان تأسیسات انتقال آب) ، از جنوب به شمال کانال زهکش، مقرر گردید ظرف مدت یک هفته با بررسی فیزیکی محل دقیق لوله موجود توسط شهرداری  و شرکت آب و فاضلاب و با در نظر گرفتن لوله آب 1400 میلی متری طراحی شده، انجام پذیرد و نتیجه به دبیرخانه شورای هماهنگی ترافیک استان جهت طرح درآن شورا اعلام  گردد.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8