پیام نوروزی شهردار نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری

تاريخ انتشار: 1395/05/19 14:40 | بازدید: 870

یامقلّب القلوب و الابصار یامدبر اللیل و النهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الى احسن الحال

با نگاهی امید بخش به آینده و با نگرشی نوین بر آموخته ها و اندوخته های حاصل از تجربیات گذشته پای در راه اهدافی متعالی گذاشته ایم و در شروع این سال جدید با استعانت از حضرت زهرا (سلام ا... علیها) مسیر زندگی خود را به راه پرشکوه الهی پیوند می زنیم.
آغاز سال 1395 حلول سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به مردم شریف نجف آباد که به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله) در دیدار پنجم اسفند (روز حماسه و ایثار مردم نجف آباد) ،{ایشان مردم نجف آباد را حقیقتاً، بی ‌ملاحظه و بی‌تعارف نمونه‌ای از مردان و زنان انقلابی، مؤمن، با وفا در تمام دوران های انقلاب نام بردند و ضمن تصدیق سخنان جناب آقای حسناتی درباره‌ی نجف‌آباد فرمودند، به ‌طور کامل مورد تصدیق و تأیید اینجانب است؛ بنده هم حقیقتا ًشهادت می دهم که مردم نجف‌آباد امتیازی بر بسیاری از مناطق کشور دارند؛ در صداقتشان، در و فاداری ‌شان، در سابقه ‌شان نسبت به انقلاب.} تبریک و تهنیت عرض می نمایم. و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای همه عزیزان شهروند مسئلت می نماییم. و امیدوارم مردم ما انشاءا... بتوانند در ظل توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) ازبرکات آن بزرگوار بهره مندگردند.
درسالی که گذشت با مشکلات عدیده مالی مواجه بودیم که خوشبختانه به لطف خداوند متعال با همراهی و سیاستگذاری شورای محترم اسلامی شهر، اتحاد مسئولین و همراهی مردم عزیز و تلاش همکاران در شهرداری رضایت نسبی بدست آمده است. انشاءا... درسال 1395 با این وفاق و همدلی و همراهی بتوانیم گامها ی اساسی و عملی بلندتری را برداریم که این گام ها نشانگر پیوند عمیق شهرداری و مردم است.


درشهرداری نجف آباد در واپسین روزهای سال با کمک و تلاش همکارانم پس از چهار گام تحول، که در آن با سیاستگذاری و برنامه ریزی برروی کارها و پروژه های زیربنایی نظیر میدان میوه و تره بار، پارک کوهسار، موزه مردم شناسی مهرپرور، مکتب خانه خواجه نصیرالدین طوسی (خانه تاریخی نوریان) و... تلاش شد ثمره و نتیجه ای موثر و دائمی آن را شهروندان احساس نمایند و با همین نگرش در پنجمین گام بلند پیشرفت و توسعه شهر نجف آباد را با افتتاح و کلنگ زنی قریب 35پروژه با هزینه ای بیش از 140 میلیارد تومان به عنوان عیدی همشهریان تقدیم کردیم و با صرفه جویی در هزینه های شهرداری توان پرداختن به پروژه های عمرانی را افزایش دادیم. و با افزایش بودجه به 107 میلیارد تومان دورنمای روشنی را برای شهر رقم زده ایم. که امیدواریم با آغاز سال نو و همراهی و همدلی مردم و به بارنشستن تلاش همکارانم، پرسنل گرانقدری که به صورت شبانه روزی در تلاشند و ارائه پروژه های بیشتر فرهنگی و عمرانی توام با ایجاد تحول در طبیعت دگرگونی بزرگتری در راه پیشرفت و توسعه شهر به وقوع بپیوندد.
درپایان با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در پنجم اسفند ماه در دیدار با مردم نجف آباد که ضمن اشاره به رشادتهای مردم و شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی نجف آباد عنوان داشتند {باید همچنان تلاش کنیم، باید همچنان جهاد کنیم؛ میدان ها تفاوت کرده است امّا اصل جهاد بر قرار است} و این امر مسئولیت ما را در خدمتگزاری به ایشان دو چندان می نماید، آرزوی عزت و سربلندی و داشتن زندگی شاد و لذتبخش و دور از دغدغه های زندگی ماشینی و مادی دنیا را برای همه همشهریان عزیز، مردم قانع، صبور و شهیدپرور نجف آباد بزرگ و فرزندان دلبندشان این آینده سازان شهر و کشورعزیزمان از خدای مهربان مسئلت می نمایم. و از پیشگاه با عظمت خداوند رحمان عاجزانه استدعا دارم سال جدید را سال توفیق عبادت، کار و تلاش و خدمت به همشهریان عزیز و سند زرین خدمت شهرداری مقدر فرماید.
امسـال بهــاری تــر از آن اســت تو هرچند ببینی
آراسته با ســوره ی کـــوثر؛شده یــکتای نــگینی
با دیدن سـرسـبزی این خاک که پیداست نوشتم
انــگار تکانـدست کسی چــادر خــاکی بـه زمینی
عیدتان مبارک باد

مهندس مسعود منتظری
شهردار نجف آباداطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8