پیام شهردار نجف آباد به مناسبت نوروز سال 1399 هجری شمسی

پیام شهردار نجف آباد به مناسبت نوروز سال 1399 هجری شمسی

تاريخ انتشار: 1399/01/07 09:40 | بازدید: 403

خداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا درگذر ایام، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک نمائیم و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجدة شکر به درگاهش به جای آوریم. فرارسیدن سال نو و آغاز بهار طبیعت را به محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری، خانواده های محترم شهدا و ایثارگران، و همه ایرانیان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 نوروز، روز آماده شدن برای تحقق حاکمیت الهی بر جهان است.

 تازگی طبیعت و آغاز سال نو، گذر عمری کوتاه از انسان را یادآور می گردد تا با نیم نگاهی بر رفتار و اعمال گذشته، فردائی روشن را رقم بزنیم.

توفیق سالی دیگر از خدمت به مردم سپری شد سالی که فراز و نشیب های فراوانی را تجربه کردیم و امیدواریم آنچه که انجام گرفت توانسته باشد گوشه هایی از انتظارات بحق شما مردم قدر شناس را فراهم نموده باشد.

 در آستانه سال نو ضمن قدردانی از تلاش خستگی ناپذیر همکاران عزیزم در مجموعه مدیریت شهری همچنین جدیت ، پیگیری و حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مشارکت همه جانبه شهروندان شریف نجف آباد بزرگ برای رسیدن به توسعه و پیشرفت دیار علم و ایثار ، امیدواریم  با استعانت از درگاه خداوند قادر و متعال و ارواح پاک و مطهر شهیدان همیشه سرافرازمان و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری، همه تلاش خویش را برای ارتقای سطح رضایت مندی مردم و خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار گیریم.

در آغاز سال جدید امید آن داریم در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان، سال جاری در شهری با اخلاق تر، زیباتر، ایمن تر، توسعه یافته تر، آبادتر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم و حالی احسن از امروز داشته باشیم.

در پایان، خاضعانه برای همگان سالی سرشار از موفقیت، شادکامی و تندرستی، عزت و سربلندی آرزو می نمایم. امیدوارم در آستانه تغییر طبیعت، خداوند همه ما را به بهترین حال ممکن تحول بخشد.

محمد مغزی نجف آبادی _ شهردار نجف آباداطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8