پیام شهردار نجف آباد بمناسبت درگذشت پدر شهیدان عزیزالهی

پیام شهردار نجف آباد بمناسبت درگذشت پدر شهیدان عزیزالهی

تاريخ انتشار: 1399/05/28 11:47 | بازدید: 420

خبرغمباردرگذشت حاج محمود عزیزالهی پدر شهیدان مهرداد و مسعود عزیزاللهی باعث تاثروتاسف فراوان شد.

بی شک همت و مجاهدت آن پدر والامقام در تربیت انقلابی و ایمانی فرزندانی مجاهد، فداکار و سلحشور تحت آموزه های قرآنی و تعالیم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) که موجب افتخار ایران و ایرانی شدند، برای همیشه ماندگار و الهام‌بخش مردمان این سرزمین در پرورش نسلهای تاریخ‌ساز و پیشرو در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های دینی، انقلابی و ملی خواهد بود.

پدر والامقامی که درراه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشت و فرزندان عزیز خود را که اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند درراه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمود، که شاهد مثال آن مهرداد عزیزالهی است،  فرزندی که حضرت امام بر بازوی این بسیجی بوسه زد و در سال 62 زمانی که تنها 14 سال بیشتر نداشت، از سوی فرماندار ایلام به عنوان بخشدار زبیدات عراق معرفی شد.

ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده محترم مرحوم ، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفرکرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان شاء اللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

محمد مغزی نجف آبادی
شهردار نجف آباداطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8