پیام شهردار نجف آباد بمناسبت درگذشت دکتر نوریان

پیام شهردار نجف آباد بمناسبت درگذشت دکتر نوریان

تاريخ انتشار: 1399/06/14 15:11 | بازدید: 398

خبرغمباردرگذشت دکتر حاج سید محمود نوریان موجب اندوه  فراوان شد.
بی شک از دست دادن این عزیز سفر کرده که با تخصص خود خدمات ارزنده و شایان توجهی به جامعه و مردم ارایه می نمود بسیار باعث تاثر و تاسف است و بی تردید مردم و همشهریان عزیز از خدمات ارزشمندشان محروم خواهند شد.
سالیان متمادی حضور پررنگ دکتر نوریان در کادر درمان نجف آباد باعث بهره مندی همشهریان عزیز از تخصص ایشان گردید، لذا شایسته است مقام این عزیز را ارج نهیم  وگلایه مندیم از کسانی که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند و بدون توجه به فاصله گذاری های فیزیکی و بدون ماسک در خیابانها و در مجالس حضور پیدا می کنند و این یعنی خودخواهی، که تاوان این بی احتیاطی ها و این خودخواهی ها را می بایست عزیزان این افراد و در نهایت همه مردم و کادر بهداشت و درمان بدهند.
امیدواریم که با رعایت موارد بهداشتی توسط مردم و جدی گرفتن این ویروس دیگر شاهد از دست دادن هیچ عزیزی به خصوص عزیزان فداکار درحوزه سلامت نباشیم.
اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، درگذشت این فرهیخته و عزیز سفر کرده را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ  پزشکی و تمامی کارکنان حوزه سلامت، تسلیت عرض نموده و برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

محمد مغزی نجف آبادی
شهردار نجف آباداطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8