پیام تبریک شهردار نجف آباد به مناسبت روز جهانی گردشگری

پیام تبریک شهردار نجف آباد به مناسبت روز جهانی گردشگری

تاريخ انتشار: 1399/07/06 17:33 | بازدید: 430

 سالهاست که کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه به گردشگری نه به عنوان یک ابزار تفریحی بلکه به عنوان صنعت توجه می‌کنند و برنامه ریزی مدونی برای توسعه صنعت توریسم و در نتیجه اقتصاد پایدار دارند .
درست است که سهم کشور ما از این صنعت در قیاس با سایر کشورها ناچیز است اما باید شهرها راهکارهایی برای بهره مندی از آن داشته باشند.
 شهرداری نجف آباد در این راستا با همکاری ارگان‌های مرتبط و با توجه به ظرفیت‌های بلقوه گردشگری، صنایع دستی و هنرمندان نجف آباد ،گذر فرهنگ و هنر هفت برج خارون را در ابتدای شهریور ماه ۹۸ با حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح نمود و با نگاهی بلندمدت شکوفایی مسیر گردشگری طبیعی کوچه باغ زندگی و طرح ویژه این مسیر هفت کیلومتری را رقم می زند.
تملک، بهسازی و تعریف کاربری های متعدد برای خانه‌های تاریخی مهرپرور، نوریان ،کبیرزاده، آیت الله عالم نجف آبادی ،شهیدان حجتی نیز در این راستا صورت پذیرفته و با مرمت و بهسازی مجموعه تاریخی برج‌های دوقلوی صفا آرزوی دیرین دوستداران حوزه میراث فرهنگی محقق خواهد شد و امید آن می رود با اجرای برنامه های مدیریت شهری در آینده نزدیک بتوان نجف آباد را به یکی از مقاصد گردشگری در سطح کشور تبدیل نمود .
در پایان بر خود وظیفه می دانم از تک تک فعالین حوزه گردشگری و توریسم نجف آباد قدردانی کرده و ضمن تبریک روز گردشگری و خدا قوت به این عزیزان، امیدواریم با توجه به اهمیت اقتصاد گردشگری ما نیز همگام و هم راستا با جهان برای بهره مندی هر چه بیشتر از فرصتی که گردشگری فراهم می کند قدم برداریم تا بیشتر شاهد توسعه و رونق فرهنگی و اقتصادی باشیم.


 محمد مغزی نجف آبادی شهردار نجف آباداطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8