پیام تبریک شهردار نجف آباد بمناسبت روز قلم

پیام تبریک شهردار نجف آباد بمناسبت روز قلم

تاريخ انتشار: 1399/04/14 07:51 | بازدید: 422

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
نون، سوگند به قلم و آنچه مى ‏نویسند. (سوره مبارکه قلم آیه ۱)


سوگند خداوند به قلم، گویاترین شاهد بر قداست آن است و جایی که خداوند، به آفریده‌ای از آفریده‌های خود قسم یاد می‌کند، بشر در چه جایگاهی می‌تواند از ارج و منزلت آن سخن براند، و چهاردهم تیرماه ، روز قلم است و فرصتی مغتنم تا از نقش آفرینی‌های زیبای اصحاب فرهیخته قلم و رسانه تقدیر و تشکر شود.
پاسداشت قلم، پاسداشت کسانی است که خود را وقف تعالی خود و دیگران می‌کنند و با نوشتن، چراغی را فرا روی نسل خود و آیندگان می‌افروزند.
شاید مهمترین رسالت خطیر اصحاب قلم و رسانه در شرایطی که امروز کشور با دو ویروس منحوس تحریم‌های ظالمانه و کرونا مواجه است آگاهی بخشی متعهدانه، روایت گری به موقع رویداد‌ها و روشنگری درست حقایق روز جامعه باشد. در این راستا بیان درست مطالبات مردمی و انعکاس صحیح خدمات و تلاش‌های صورت گرفته در کشور نیز می‌تواند بر تعادل بخشی این مسیر اثر گذار باشد.
این روز مبارک را به همه اصحاب قلم و رسانه ، نویسندگان ، شعرا ، روزنامه نگاران ، خبرنگاران ، مولفین ، ناشرین ، فیلمنامه نویسان، فعالان فضای مجازی و ... تبریک عرض می‌کنم و برای همه تلاش گران عرصه آگاهی و اطلاع رسانی سلامتی توام با با عزت و سربلندی مسئلت می‌نمایم.

محمد مغزی نجف آبادی_شهردار نجف آباداطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8