پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان / افتتاح چندین پروژۀ عمرانی در نجف‌آباد

پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان / افتتاح چندین پروژۀ عمرانی در نجف‌آباد

تاريخ انتشار: 1399/11/20 08:40 | بازدید: 452

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد؛ چهارشنبه 15 بهمن ماه 1399، با حضور ایوب درویشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان و مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری اصفهان و هیات همراه و مسئولین شهری و شهرستان نجف آباد ،ادای احترام به مقام شامخ شهدا همراه با مراسم عطر افشانی و گلباران مزار شهدا صورت پذیرفت و سپس پنجمین شورای اداری شهرستان به صورت تلفیقی با شورای فرهنگ عمومی شهرستان در فرهنگسرای خارون شهر نجف آباد به صورت زنده و برخط برگزار گردید.

افتتاح چندین پروژۀ عمرانی در نجف‌آباد
به گزارش ایسنا، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اصفهان، در حاشیه افتتاح چندین پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان نجف آباد، وجود سرمایه‌های انسانی، اجتماعی و مردمی را از مهمترین ظرفیت‌های این شهرستان دانست و گفت: باید از توانمندی‌ها و سرمایه‌های بخش خصوصی در پروژه‌های عمرانی و زیرساختی که از محل اعتبارات دولتی اجرا می‌شوند بهره برد.
ایوب درویشی، (چهارشنبه_ ۱۵ بهمن ماه) پس از افتتاح پروژه‌های مختلف در شهرستان نجف آباد، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در دهه مبارک فجر بیش از ۸۵ طرح و پروژه شاخص از محل اعتبارات شهرداری و دستگاه‌های مختلف اجرایی با اعتباری بالغ بر ۶۱۰ میلیارد ریال و در قالب پروژه‌های شهری به بهره‌برداری می‌رسد.

درویشی خاطرنشان کرد: همچنین ۱۲ طرح و پروژه در بخش روستایی، شامل روستاهای بخش مرکزی و مهدشت با اعتباری بالغ بر ۶۲ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.
وی افزود: در چهارمین روز از دهه مبارکه فجر، بیست و سومین مرکز مشاوره بهزیستی، یک واحد مهدکودک، یک واحد صنعتی تولید خوراک دام و کنسانتره، یک واحد گلخانه سبزی و صیفی‌جات و  عملیات آسفالت معابر با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال و اشتغال زایی بیش از ۴۰ نفر افتتاح شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اصفهان، وجود سرمایه‌های انسانی، اجتماعی و مردمی شهرستان نجف آباد را از مهمترین ظرفیت‌های این شهرستان دانست و تأکید کرد: مردم نجف‌آباد با تقدیم بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ شهید والامقام به نظام و انقلاب اسلامی، جایگاه رفیعی در ایثارگری و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی دارند.

درویشی ادامه داد: نجف آباد با دارا بودن شهرک‌های متعدد صنعتی و ۱۶۰۰ واحد صنعتی، پتانسیل بالایی در زمینه‌های مختلف تولید و صادرات دارد.
 وی خاطر نشان کرد: در کشاورزی نیز ظرفیت‌های خوبی در این شهرستان وجود دارد. با توجه به توانمندی کشاورزان و باغداران و همچنین وجود منابع خوب مالی، توسعه گلخانه‌ها و تولیدات گلخانه‌ای در دستور کار قرار گرفته و برنامه ریزی‌های دقیقی برای آینده انجام شده است.
 معاون استاندار با تأکید بر مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح‌های مختلف گفت: باید از توانمندی‌ها و سرمایه‌های بخش خصوصی در پروژه‌های عمرانی و زیرساختی که از محل اعتبارات دولتی اجرا می‌شوند بهره برد. طرح‌های مختلفی در استان اصفهان وجود دارد که آمادگی آن را داریم تا در قالب تبصره ۱۹ آنها را به بخش خصوصی واگذار کنیم. باید به این سمت و سو برویم که بخش خصوصی را در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های گوناگون سهیم و شریک کنیم.
درویشی خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها باید به سمت جذب سرمایه‌های بخش خصوصی حرکت کرده و خود را به اعتبارات دولتی محدود نکنند. در زمینه توسعه شهری نیز باید بیش از پیش مردم را به مشارکت ترغیب کنیم چراکه مردم شهر را از آن خود می‌دانند و به منافع اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی واقف هستند.اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8