پل زندگی باغ شهرصفوی

پل زندگی باغ شهرصفوی

تاريخ انتشار: 1399/09/11 19:33 | بازدید: 417

وی از برگزاری سه مناقصه : عرشه و رمپ ، رمپهای طرفین و جابجایی حساس و پرکار کابلهای برق( زیرزمینی شدن) سخن گفت و عنوان داشت در حال حاضر فونداسیونها ودکل پل و جابجایی کابهای برق اجرایی شده است و ساخت عرشه در کارگاه شهرک صنعتی به پایان رسیده است و با یاری پروردگار و همت مدیریت شهری بزودی نصب می گردد.
محمد مغزی نجف آبادی با تاکید بر تاثیر کوچه باغ زندگی بر توسعه متوازن شهر در دو بخش جنوبی و شمالی و احیاء یک جاذبه تاریخی شهر اعلام داشت: عرشه این پل که به صورت سازه‌ای کابلی طراحی شده، شش متر عرض داشته و در طرفین آن دو رمپ مارپیچ هر کدام به طول یکصد و پنجاه متر و شیب ملایم سه درصد در نظر گرفته شده که عابرین پیاده و دوچرخه‌سواران بدون زحمت خاصی امکان عبور از روی آن را خواهند داشت.

شهردار نجف آباد درخصوص رمپ پل عنوان داشت:  ستونهای ضلع شرقی اجرایی و عملیاتی شده و در ضلع غربی بعد از اجرای فونداسیون(آرماتوربندی و بتن ریزی) اجرایی و عملیاتی شده است و ستونها در مرحله قالب بندی هستند.
 مغزی نجف آبادی گفت : در محلهای ارتباطی و در چهارگوش پل چهارسوقهای دوطبقه بصورت اجرایی تعبیه می گردد که طبقه دوم آن همسطح پل خواهد بود و کاربری تجاری داشته و در اختیار بخش خصوصی قرار می گیرد.
مغزی در پایان اعلام کرد: مجموعه این طرح گردشگری، به تدریج با مجموعه‌های خدماتی، رفاهی و تفریحی در نظر گرفته شده برای اطراف آن تکمیل خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود با توجه به دسترسی‌های مناسب خود، به یکی دیگر از جاذبه‌های پربازدید شهر نجف‌آباد و استان اصفهان تبدیل شود.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8