پایان رقابت های والیبال و فوتسال کارمندان

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد :

تاريخ انتشار: 1395/09/18 13:49 | بازدید: 817

پایان رقابت های والیبال و فوتسال کارمندان
مسابقات دوستانه والیبال و فوتسال پرسنل شهرداری و برخی ادارات شهر که به میزبانی ورزشگاه یزدان پاک برگزار شد، پس از انجام بیست بازی با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان داد.
_در این  رقابت ها که به مناسبت هفته دولت برنامه ریزی شده بود، از پنج تیم شرکت کننده در بخش فوتسال، تیم های شهرداری مرکزی، پلیس آگاهی و سازمان رفاهی تفریحی عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.
_شهرداری منطقه سه و شرکت گاز دیگر تیم های حاضر در رقابت ها بودند و افرادی مانند حسینی، سپیانی و حسین داودی در کنار جواد و حمزه بیات نیز به عنوان داور در برگزاری آن مشارکت داشتند.
_ در رقابت های والیبال نیز که داوری آن را فاضل و نمایندگان هیات داوری استان بر عهده داشتند، شهرداری مرکزی، شهرداری منطقه دو و بیمارستان فاطمه الزهرا مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
_شهرداری منطقه چهار و سازمان رفاهی تفریحی دیگر تیم های شرکت کننده این رقابت ها را تشکیل می دادند.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8