نشست خبری کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با بیماری کرونا

نشست خبری کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با بیماری کرونا

تاريخ انتشار: 1399/01/16 12:00 | بازدید: 384

ایمنا: رییس اداره راه و شهرسازی نجف‌آباد در نشست خبری کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با بیماری کرونا گفت: به دنبال اعمال محدودیت‌های مربوط به طرح #فاصله‌_گذاری اجتماعی و همراهی شهروندان، حجم ترددهای شهر نجف‌آباد طی روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین به ترتیب هشتاد و پنج و نود درصد کاهش پیدا کرد.

 

محسن مقدسی اعلام داشت: محدودیت‌های ایجاد شده در ورودی‌های شهر شامل ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی و اعمال #محدودیت بر خروج خودروها، حداقل تا بیستم فروردین ادامه خواهد داشت و بعد از آن نیز مطابق شرایط و تصمیم مسئولان تصمیم‌گیری می‌شود.

مقدسی از مشارکت شهرداری، پلیس راهور، بسیج، شبکه بهداشت، میراث فرهنگی و پلیس‌راه در کمیته حمل و نقل گفت و ادامه داد: از جمله اقدامات انجام شده در راستای مقابله با شیوع کرونا می‌توان به الزام تمامی شرکت‌های حمل و نقل بار و مسافر برای ضدعفونی روزانه محیط فعالیت و ناوگان مورد استفاده و گندزدایی روزانه از پایانه مسافربری با همکاری شهرداری اشاره کرد.

استقرار نماینده شبکه بهداشت در محل پایانه مسافربری به منظور نظارت بر غربالگری مسافران و نصب بروشورهای آموزشی در این محل دیگر مواردی بود که مقدسی با تشریح آن‌ها خاطر نشان کرد: ارائه غیرحضوری خدمات کارت هوشمند رانندگان و صدور اینترنتی حواله لاستیک از دیگر اقدامات انجام شده در این خصوص هستند.
 ثبت نام ۳۶ درصد نجف آبادی ها در سامانه غربالگری
سید رضا موسوی‌زاده رییس آموزش و پرورش شهرستان و مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد کرونا شهرستان  در نشست خبری کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با بیماری کرونا گفت: از مجموع جمعیت سیصد و پنجاه هزار نفری شهرستان تاکنون تنها یکصد و بیست و هفت هزار نفر معادل سی و شش درصد در #سامانه غربالگری وزارت بهداشت ثبت‌نام کرده‌اند و برای تکمیل این نیاز به همکاری بیشتر رسانه‌ها و مردم نیاز داریم.
موسوی‌زاده از آماده‌سازی یکی از هنرستان‌های شهر با یک سایت اینترنتی مجهز برای کمک به روند ثبت‌نام با مشارکت #بسیج خبر داد و خاطر نشان کرد: در بین شهرهای مختلف شهرستان، جوزدان با نود و سه، جلال‌آباد با هشتاد و پنج و نقاطی مانند قلعه‌سفید، دهق، گلدشت و امیرآباد با حدود شصت درصد بیشترین مشارکت را در این خصوص داشته‌اند ولی نقاط مرکزی شهر به نسبت همکاری کمتری در این خصوص نشان داده‌اند.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8