نجف آباد به مقصد گردشگری تبدیل می شود/خبرگزاری جمهوری اسلامی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری

تاريخ انتشار: 1395/05/19 12:45 | بازدید: 895

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ، محمد مغزی در جلسه ستاد نوروزی نجف آباد افزود: با استفاده از تجربیات موفق کلان شهری مانند اصفهان در موضوع جذب گردشگران نوروزی، طی دو سال اخیر ویژه برنامه های مختلف و جذابی برای نوروز در نجف آباد طراحی و اجرا شده است.

وی گفت: تلاش داریم با همکاری و تعامل سازنده شورای شهر،ضمن رفع نقاط ضعف برنامه های دو سال گذشته وتقویت امتیازات موجود، امکانات بهتری را برای پذیرایی از مسافران نوروزی و معرفی فرهنگ، آداب و رسوم خاص مردم این شهر در نوروز امسال فراهم کنیم.
وی انتخاب باغ بانوان را به عنوان محل اسکان مسافران با دارا بودن ویژگی های خاص،ازکارهای جدید صورت گرفته در سال گذشته دانست وگفت: در سال جاری مباحثی در خصوص جایگزینی نقاطی جدید نیز مطرح شد که در مجموع باغ بانوان در دستورکارقرار گرفت و اکنون بسیاری از نیازهای آن برطرف و ارائه خدمات مختلف در آن پیش بینی شده است.
معاون مالی و اداری شهردارنجف آباد گفت : با توجه به تاکید تمامی دستگاه های اجرایی شهر در خصوص جلوگیری از چادر خوابی مسافران در سطح شهر و هدایت آنها به سمت مکان های پیش بینی شده جهت حفظ امنیت و ارائه تسهیلات مناسب، امسال نیز با دستگاه های متولی امر به منظور تحقق این موضوع رایزنی های لازم صورت گرفته و تلاش می شود با تهیه بروشورهای راهنمایی واطلاع رسانی ، از بروز برخی مشکلات در این خصوص جلو گیری کنیم.
شهرستان نجف آباد در 30 کیلو متری غرب اصفهان قرار دارد.اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8