نجف‌آباد به پیشواز نوروز می‌رود

نجف‌آباد به پیشواز نوروز می‌رود

تاريخ انتشار: 1398/12/12 18:32 | بازدید: 412

وی با بیان اینکه نقاشی این تصاویر در مرحله زیرسازی و آماده سازی اولیه دیوارها قرار دارد، خاطرنشان کرد: درهای کرکره‌ای مغازه‌های خیابان‌های امام خمینی (ره) و شریعتی نیز رنگ آمیزی خواهد شد.

شهردار نجف‌آباد ادامه داد: امسال دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای سمیه در دو مسیر حدفاصل گلدشت تا میدان آزادگان و چهارباغ تا پلیس راه، نقاشی طرح‌های کارت پستالی انجام می‌دهند.

مغزی از اقدامات انجام شده در فضای سبز این شهر از جمله هرس درختان، گل کاری و درخت کاری خبر داد و افزود: با توجه به احیا دو خانه تاریخی مهرپرور و نوریان به عنوان موزه مردم شناسی و موزه علوم، کوچه‌هایی که این دو اثر ارزشمند در آن قرار دارد به صورت ویژه مرمت خواهد شد.

وی با اشاره به زیباسازی بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ مترمربع از دیوارهای قدیمی این شهر از جمله خانه تاریخی معین، اضافه کرد: در میدان گل‌ها در غرب نجف‌آباد نیز المان سیاه مشق با موضوع شعری در وصف نجف‌آباد، اثر استاد احمد احمدی به صورت سازه‌ای کامپوزیتی با ارتفاع حدود ۱۰ متر بر پایه‌ای ۲.۵ متری نصب خواهد شد.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8