موسیقی فجر در سالن شهروند

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد :

تاريخ انتشار: 1395/11/19 14:40 | بازدید: 848

موسیقی فجر در سالن شهروند
شامگاه دوشنبه ١٨ بهمن ماه به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برنامه "موسیقی فجر" در سالن شهروند فرهنگسرای خارون برگزار شد. دراین برنامه که با همکاری سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد، واحد موسیقی خانه هنرمندان واداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد طرح ریزی شده بود گروه های موسیقی به اجرای برنامه پرداختند.
پس از تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی و پخش کلیپ ویژه دهه فجر، گروه نغمه عشاق به سرپرستی امید بهارلو به اجرای دو قطعه آوازی و تصنیف وطن پرداختند. گروه "ضرب آهنگ" با رهبری مجتبی ثمره نیا نیز اقدام به اجرا و همنوازی قطعاتی برای ساز تنبک نمود. و در انتها نیز گروه "آستاره" قطعاتی از موسیقی بختیاری را اجرا نمودند.
بخش پایانی این برنامه اهدای لوح تقدیر به گروه های موسیقی بود که توسط شهردارنجف آباد و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مدیر عامل خانه هنرمندان و اساتید هنر موسیقی نیز در آن حضور داشتند صورت پذیرفت.
 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8