مستند شهید مدافع حرم «محسن حججی» تولید می‌شود

مستند شهید مدافع حرم «محسن حججی» تولید می‌شود

تاريخ انتشار: 1399/10/21 07:49 | بازدید: 424

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان اصفهان، سه شنبه ۱۶ دیماه، حجت الاسلام والمسلمین «رمضانعلی معتمدی» با خانواده شهید مدافع حرم، شهید «محسن حججی» در نجف آباد دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این دیدار با بیان اینکه ساخت مستند شهید مدافع حرم «محسن حججی» در دستور کار سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است، گفت: ابعاد تولید این فیلم مستند در سطح ملی دیده شده است و امیدواریم هر چه زودتر بتوانیم فرآیند تولید را آغاز کنیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید براینکه ساخت این مستند با آگاهی کامل و اجازه خانواده معظم آن شهید صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: تببین شخصیت و معرفی این شهید والا مقام و نگاه ارزشمندی که به انقلاب، رهبری، شهدا و خانواده داشته است باید در این مستند به نمایش درآید.
حجت الاسلام معتمدی در ادامه با تاکید بر اینکه همه ما نیازمند شهدا و راه آنها هستیم، گفت: شهدا به ما یاد دادند که باید برای مردم و رضای خدا کار کنیم و این کار باید جهادی و انقلابی باشد.

وی با بیان اینکه بسیجی بودن و پیرو راه شهدا بودن یک افتخار بزرگ است، اظهار داشت: همه ما مدیون خانواده های شهدا هستیم که فرزندانی تریبت کرده اند که مایه افتخار اسلام، انقلاب و رهبری شده اند.
خاطرنشان می شود شهید حججی در مرداد سال 1396 توسط تکفیری های داعش در منطقه «تنف» در مرز کشور‌های «عراق و سوریه» به اسارت درآمد و سپس به درجه رفیع شهادت نائل شد.اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8