مستند شهید مدافع حرم «محسن حججی» تولید می‌شود

مستند شهید مدافع حرم «محسن حججی» تولید می‌شود

تاريخ انتشار: 1399/10/21 07:49 | بازدید: 47

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان اصفهان، سه شنبه ۱۶ دیماه، حجت الاسلام والمسلمین «رمضانعلی معتمدی» با خانواده شهید مدافع حرم، شهید «محسن حججی» در نجف آباد دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این دیدار با بیان اینکه ساخت مستند شهید مدافع حرم «محسن حججی» در دستور کار سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است، گفت: ابعاد تولید این فیلم مستند در سطح ملی دیده شده است و امیدواریم هر چه زودتر بتوانیم فرآیند تولید را آغاز کنیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید براینکه ساخت این مستند با آگاهی کامل و اجازه خانواده معظم آن شهید صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: تببین شخصیت و معرفی این شهید والا مقام و نگاه ارزشمندی که به انقلاب، رهبری، شهدا و خانواده داشته است باید در این مستند به نمایش درآید.
حجت الاسلام معتمدی در ادامه با تاکید بر اینکه همه ما نیازمند شهدا و راه آنها هستیم، گفت: شهدا به ما یاد دادند که باید برای مردم و رضای خدا کار کنیم و این کار باید جهادی و انقلابی باشد.

وی با بیان اینکه بسیجی بودن و پیرو راه شهدا بودن یک افتخار بزرگ است، اظهار داشت: همه ما مدیون خانواده های شهدا هستیم که فرزندانی تریبت کرده اند که مایه افتخار اسلام، انقلاب و رهبری شده اند.
خاطرنشان می شود شهید حججی در مرداد سال 1396 توسط تکفیری های داعش در منطقه «تنف» در مرز کشور‌های «عراق و سوریه» به اسارت درآمد و سپس به درجه رفیع شهادت نائل شد.اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113129

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8