مانوری به رنگ پاکی

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد :

تاريخ انتشار: 1395/10/30 14:02 | بازدید: 846

فرهنگی تفریحی شهرداری نجف آباد:
-مانوری به رنگ پاکی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، ۲۹ دیماه میدان امام (ره) (باغملی) نجف آباد شاهد حضور دانش آموزانی بود که روز هوای پاک را ارج نهاده و به رهگذران یادآوری و مانور حامیان محیط زیست را اجرا نمودند.
-در این برنامه که با همکاری سازمان رفاهی تفریحی شهرداری و شبکه بهداشت و درمان نجف آباد پی ریزی شده بود دانش آموزان با ورود بهمراه پلاکارد و برجسب به اتوبوس ها از مسافرین بخاطر استفاده از وسایل نقلیه جمعی تشکر کرده و با اعطای شاخه گل راننده اتوبوس را بدرقه می نمودند.
-عابرین دوستار محیط زیست و دوچرخه سواران نیز با دریافت گل از این دانش آموزان مورد تشویق و تکریم قرار گرفتند و کودکان نیز بادکنکی دریافت می کردند تا خاطره این روز پاک در ذهن و افکارشان به نیکی نقش بندد.
-خودروهای تک سرنشین و افرادی که با محیط زیست نامهربان بودند ، با صحبت های این عزیزان درخصوص محیط زیست و لزوم همیاری مردم در راستای توسعه پایدار توجیه شدند.
-اجرای مردان نقره ای (پرفورمنس آرت)  که در حرکت نمادین استفاده از وسایل نقلیه عمومی و دوچرخه را در راستای فرهنگ سازی و حفظ هوای پاک موثر دانستند، اجرای گروه کودک، توزیع بروشورهای آموزشی و پلاکاردهای کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری نجف آباد با موضوع هوای پارک از دیگر بخش های این برنامه بود.
-این برنامه تا ظهر ادامه یافت و حال و هوای باغملی به رنگ پاکی تغییر کرد و صدای رسای دانش آموزان در ذهنها حک شد : آسمون آبی ، زمین پاک حق همه ما بچه ها ست.

گزارش تصویریاطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8