شکوفایی خانه کودک شکوفه

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد :

تاريخ انتشار: 1395/10/30 14:04 | بازدید: 860

فرهنگی تفریحی شهرداری نجف آباد:
-شکوفایی "خانه کودک شکوفه"
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، صبح پنج شنبه ۳۰ دیماه ۹۵، خانه کودک شکوفه واقع در فرهنگسرای شهید محمد منتظری به دست شهردار نجف آباد افتتاح شد.
-در این مراسم که تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر نجف آباد، مغزی قائم مقام شهردار، فردوسی مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری و جمعی از مدیران شهری نیز حضور داشتند، مهندس منتظری پس از افتتاح و آشنایی با بخش های مختلف و متنوع این مرکز بر لزوم استفاده هرچه بیشتر این مرکز توسط کودکان بخصوص به همراه خانواده ها تاکید و حمایت خود را از تقویت چنین مراکزی در مناطق مختلف شهری در جهت تقویت فعالیت های فرهنگی اعلام نمود.
-اضافه می شود بعد از رستوران بازی فکری و کتاب کندو واقع در فرهنگسرای خارون، خانه کودک شکوفه بر اساس نیاز و شرایط خاص کودکان طراحی شده و امکان ارائه همزمان بیش از ۱۰ خدمت همچون کتابخوانی، بازی های متنوع، نقاشی بر روی بوم و شیشه، ساخت کاردستی، دیواره شیشه ای دو جداره برای نقاشی کودکان و مشاهده همزمان والدین فراهم شده است.
-لازم به ذکر است با توجه به شناخته شدن بادام به عنوان یکی از محصولات اصلی نجف آباد، این مجموعه با نام شکوفه نام گذاری شده تا کودکان شرکت کننده امکان آشنایی با یکی از ویژگی های خاص شهر خود را نیز داشته باشند.

گزارش تصویریاطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8