دیدار با مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان

دیدار با مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان

تاريخ انتشار: 1399/01/30 14:04 | بازدید: 414

در اين جلسه كه ابراهيم رضايي مدير ارتباطات و امور بين الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر نجف آباد نيز حضور داشت ، شیشه فروش با تشکر از اقدامات شهرداری درخصوص مبحث کرونا به موقعیت نجف آباد در ابتدای انتشار ویروس اشاره نمود و عنوان داشت: همکاری بین بخشی مطلوب و خاص و اقدامات ویژه ای  در این راستا صورت پذیرفت  و ستاد کرونای شهرستان نقش مهم و موثری با همکاری ادارات و شهرداری نجف آباد در این خصوص ایفاد نمود.

در ادامه به بازخورد خوب و مردمی از اقدامات شهرداری پیرامون گندزدایی و ضدعفونی مستمر شهرداری نجف آباد اشاره کرد و ابراز داشت مردم نجف آباد اقدامات خوب شهرداری را از مهمترین عوامل رفع کرونا می دانستند و از مردم فهیم نجف آباد که با رعایت شعار در خانه می مانیم نقش خیلی مهمی در این مورد داشتند تقدیر و تشکر نمود و عنوان داشت برنامه های مجازی مدیریت شهری را شخصاَ رصد نموده و ارزیابی آن را بسیار مناسب و قابل تقدیر می دانم.
شهردار نجف آباد گزارشی درخصوص اقدامات انجام شده توسط شهرداری نجف‌آباد به منظور مقابله با شیوع و انتشار ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و اقدامات پیشگیرانه در نجف آباد ارایه نمود.
مغزی نجف آبادی همچنین عنوان داشت مجموعه شهرداري نجف آباد عليرغم برگزاري جلسات متعدد كاري، تدارك و آماده اجرا بودن كليه برنامه هاي ويژه نوروز و اماكن گردشگري و تاريخي ، با توجه به شرايط كشور و شيوع ويروس كرونا و به جهت  لزوم حفظ سلامت شهروندان، كليه ويژه برنامه هاي نوروزي را لغو و طرح جايگزين بعنوان "جشنواره مجازي نوروز ۹۹" را اجرايي نمود.

وی عنوان داشت پس از برگزاري جلسات اتاق فكر كميته فرهنگ شهروندي شهرداري نجف آباد و تدوين و طراحي محتواي كمپين، شعار "هيچ جا خونه خودِ آدم نميشه"، و با هشتگ در خانه مي مانيم "جشنواره مجازي نوروز ۹۹" كليد خورد.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8