دیدار از انتشارات شهید کاظمی

دیدار از انتشارات شهید کاظمی

تاريخ انتشار: 1399/10/22 07:52 | بازدید: 445

در این دیدار که بمناسبت انتخاب انتشارات شهید کاظمی به عنوان برگزیده کشوری انجام شد، محمد حسن آسیابانی نایب رییس و مهندس محمد مهدی فردوسی مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد نیز حضور داشتند.

 در این جلسه از خدمات و زحمات وهمچنین انتخاب این مجموعه برای سومین بار به عنوان برگزیده کشوری تقدیر و تشکر شد و پیرامون برگزاری برنامه‌های مختلف در حوزه کتاب و کتابخوانی و تعاملات آن بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید به سرانجام برسد .
موسسه شهید کاظمی پس ازشش سال فعالیت فرهنگی و تربیتی درســال 1391با گسترش فعالیت‌های خود، ترویج کتاب و فرهنگ کتاب‌خوانی را بعنوان هدف فعالیت‌های فرهنگی خود تعیین و انتشـارات شهیدکاظمی را تأسیــس کرد.

این انتشارات، اکنون با بیــش از چهارصد عنــــوان کتاب، به جهاد فرهنگی درحوزه‌ی کتاب مشغول است و درسال 1395 و 1396  و 1399 بعنوان ناشر برگزیده سال انتخاب شد.
اقدامات صورت گرفته در حوزه تولید وتوزیع کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی توسط نشر و پخش شهیدکاظمی شامل تولید وعرضه محصولات فرهنگی با اولویت کتاب فاخر و تاثیر گذاردر حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ایجاد کلان شبکه توزیع و عرضه محصولات فرهنگی با اولویت کتاب و ارائه خدمات وطرح های ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی می باشد.
 شهید حججی از فعالین در این انتشارات در امور ترویجی بود و لازم بذکر است این انتشارات انتفاعی نیست و در صورت سود، هزینه های اردوهای جهادی و فعالیتهای فرهنگی موسسه فرهنگی و تربیتی شهید حاج احمد کاظمی خواهد شد.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8