دکتر میثاق در چهل و سومین مجلس زندگی به سبک بهشت

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد :

تاريخ انتشار: 1395/12/02 15:26 | بازدید: 555

دکتر میثاق در چهل و سومین مجلس زندگی به سبک بهشت

صبح پنج شنبه 28 بهمن ماه جلسه چهل و سوم از سلسله مباحث زندگی به سبک بهشت با سخنرانی دکتر میثاق و پرداخت به موضوع "چگونه پدر و مادر بهتری باشیم؟" در محل سالن شهروند فرهنگسرای خارون برگزار شد.

دکر میثاق در این جلسه ضمن تشریح ضریب ها و فاکتورهای اصلی تربیتی کودکان، به ارائه راهکارهای عملی والدین جهت دستیابی به تربیت بهتر فرزندان پرداخت. فاکتورهایی چون ضریب جسمی و سلامت کودک، ضریب تغذیه، ورزش و انرژی های دریافتی، ضریب شخصیت، روحی و معنویت زندگی و ضریب اطلاع و کنترل هورمون های ویژه سنین مختلف کودک    (دوپامین، ملاتونین) از مهمترین موارد مطرح شده در این بحث بود.

اشاره به مباحثی چون راست مغز و چپ مغز بودن کودکان، عوامل موثر در رشد مغز و آگاهی چون ناکام کردن، تأخیر خواسته ها و واگذاری مسئولیت به کودک، تفکیک مراحل رشد از ولد، والد و بالغ و معرفی ویژگی های هرکدام از دیگر مواردی بود که قبل از بخش پرسش و پاسخ به آن پرداخته شد. 

 

گزارش تصویریاطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8