دورهمی درکندو

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد :

تاريخ انتشار: 1395/10/16 11:38 | بازدید: 849

تقویت همزمان فکر و جسم در کندو

طی برنامه ای متفاوت مربیان آموزش دیده برای رستوران بازی های فکری کندو، در قالب تیم های خانوادگی مهارت خود را در انجام این بازی ها را به آزمایش گذاشتند.

در این برنامه که امشب نیز تکرار خواهد شد،هر تیم خانوادگی علاوه بر شرکت در مراحل طراحی شده برای این بازی های فکری، غذاهای سالم خانگی خود را نیز به دیگر شرکت کنندگان به اشتراک گذاشت.

یکی از اعضای تیم ها این امکان را داشت که یک غذا را از میز دیگر تیم ها انتخاب کرده و آن را برای هم گروهی های خود عرضه کند.

تیم های خانوادگی علاوه بر هفت بازی فکری مانند جنگا، چوب کبریت، خونه سازی، هپی کیو، سودوکو،T و خانه سازی از آیتم های طراحی شده به عنوان میان برنامه همچون گریم کودک، تفال حافظ و کاری با عنوان "مجری مزاحم" نیز استفاده کردند.

 

 

انتخاب تیم های برتر

طی این برنامه، در کنار هر میز یکی از مربیان بازی های فکری حضور داشت و به نحوه اجرای هر تیم نمره ای را اختصاص می داد که مجموع این امتیازات در پایان تیم های برتر را مشخص کرد.

برای این برنامه هفت مرحله بازی فکری و معمای متنوع توسط کارشناسان تدارک دیده شده بود.

تاکنون بیش از 60 نفر از علاقه مندان دوره های آموزشی مربوط به مربی گری بازی های فکری را با همکاری یکی از شرکت های خصوصی فعال در این زمینه گذرانده اند.

 

 

غذاهای خاص برای فضای خاص

غذاهایی که 12 گروه شرکت کننده در بخش آشپزی این برنامه امکان عرضه آن را داشتند، دارای شرایط ویژه ای بودند؛ در عین داشتن شمایل فست فود نباید به صورت سرخ شده بوده و از  سوسیس و کالباس نیز خبری در آن ها نباشد.

 

هر تیم خانوادگی در این برنامه موظف بود به اندازه 2 برابر اعضای خود، غذا تهیه کرده و از نوشیدنی های غیر ماء الشعیری، سالم و بدون گاز در کنار سالاد های طبیعی و سبک برای گوارایی بیشتر غذای خود بهره بگیرد.

بر طبق برنامه ارائه شده، ظروف حاوی غذای تیم های شرکت کننده نیز دارای شمایلی سنتی بودند که همین امر به افزایش جذابیت برنامه کمک به سزایی کرده بود.

امشب نیز رستوران بازی های فکری کندو در مجموعه فرهنگ سرای خارون از حدود ساعت 18 و سی دقیقه تا 20 میزبانی دومین سری از تیم های شرکت کننده خواهد بود.

گزارش تصویریاطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8