دوازدهمین گرامیداشت شهدای عرفه و سومین یادواره شهدای مدافع حرم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری

تاريخ انتشار: 1396/10/23 10:29 | بازدید: 551

دوازدهمین گرامیداشت شهدای عرفه و سومین یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان نجف آباد با حضور جمعی از خانواده شهدا، مسئولان شهرستان و سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج به میزبانی سالن شهروند فرهنگسرای خارون برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد در این مراسم که با همکاری شهرداری، کنگره شهدا و لشکر زرهی ۸ نجف اشرف برگزار شد، علی فضلی در سخنانی با گرامیداشت سالروز عملیات کربلای۵ بیان داشت: نجف آباد سرداران و شهدای شاخصی در عرصه های مختلف دارد که در طول سال های دفاع مقدس و مقطع پس از آن، توانستند تاثیرات قابل توجهی در عرصه فعالیت خود داشته باشند.

فضلی با بیان بخشی از سخنان مقام معظم رهبری در خصوص ویژگی های لشکر ۸نجف اشرف اضافه کرد: سردار شهید احمد کاظمی با بنیان گذاشتن این لشکر همیشه پیروز منشا برکات زیادی در عملیات های مختلف شد و پس از جنگ نیز مسئولیت قرارگاه حمزه سید الشهدا به عنوان مهمترین مجموعه مقابله کننده با ضد انقلاب سنتی و جدید را عهده دار شد.

جانشین نیروی بسیج اظهار داشت: احمد کاظمی در مقطع فرماندهی نیروی هوایی سپاه نیز عملکرد درخشانی داشت و بخش قابل توجهی از قدرت بازدارندگی امروز ایران در عرصه موشکی را باید مدیون مدیریت او دانست.

وی اشاره ای به اغتشاشات اخیر نیز داشت و گفت: هدف اصلی دشمن، ایجاد تفرقه بین اقشار مختلف مردم و فاصله انداختن بین ملت و رهبری است. فتنه اخیر، اولین و آخرین نمونه از توطئه های دشمنان نبود و باید نسبت به طراحی های آینده دشمنان نیز هوشیار باشیم.

در بخش ابتدایی این برنامه، سیف الله رشید زاده فرمانده لشکر زرهی ۸ نجف اشرف در سخنانی ضمن اشاره به سوابق ایثارگری نجف آباد در سال های انقلاب و دفاع مقدس، به تشریح اهمیت برگزاری چنین یادواره هایی پرداخت.

در قسمت دیگری از همایش، اعضای خانواده شهید حججی به بیان خاطراتی از این شهید پرداختند.

خانواده شهدای مدافع حرم لشکر زرهی ۸ نجف اشرف و وابستگان شهدای گردان فاطمیون شهرستان از جمله مهمانان ویژه برنامه بودند.

تقدیر از خانواده شهید سجاد شاهسنایی که در اغتشاشات اخیر به شهادت رسید در کنار تجلیل از خانواده شهید حججی، بخش دیگری از برنامه را تشکیل می داد.

 

گزارش تصویری دوازدهمین گرامیداشت شهدای عرفه و سومین یادواره شهدای مدافع حرماطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8