جلسه پیگیری المانهای دهه فجر و نوروزی شهرداری نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری

تاريخ انتشار: 1395/05/19 12:20 | بازدید: 890

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد 10 بهمن ماه دفتر قائم مقام شهردار میزبان جلسه پیگیری المانهای دهه فجر و نوروزی شهرداری نجف آباد بود.
دراین جلسه که به ریاست محمد مغزی قائم مقام شهردار برگزار شد مدیران مناطق شش گانه شهرداری، مدیران حراست و روابط عمومی و مدیرعامل سازمان رفاهی و تفریحی نیز حضور داشتند.
در این جلسه که با گزارش مدیران در حوزه های تحت امر همراه بود موارد طراحی ، ساخت، جانمایی و نصب المانها مورد بحث و تبادل نظر واقع شد.
مغزی قائم مقام شهردار ضمن تأکید در خصوص دقت نظر در خصوص طراحی ها و ساخت المانها، خواستار توجه وافر به هماهنگی المان و محل نصب شد و ابراز داشت زیبایی کار با توجه به این موارد نمایان می گردد.
مغزی در ادامه ضمن تشکر از روابط عمومی شهرداری بدلیل طراحی بیش از 8طرح مختلف المان دهه فجرو ساخت بیش از 100 المان با این موضوعات و توزیع جهت نصب در مناطق شهرداری ، این روند را مثبت ارزیابی کرد زیرا مباحث ساخت المانها در کارگاههای شهر نجف آباد و همکاری هنرمندان شهر صورت پذیرفته است و این موضوع باعث رشد ظرفیتهای شهر نجف آباد خواهد گشت.
شایان ذکر است این طرحها شامل طرح اثر انگشت، شعارهای انقلابی، سازه های شبکه ای،طرح گل، المان حجمی و... هستند که در دهه فجر امسال همراه با کات استندها و سایر موارد دیگر نظیر پرچمهای رنگی،پرچمهای جمهوری اسلامی، ریسه های دهه فجر و... شهر نجف آباد را مزین می کنند.اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8