جلسه ای به رنگ تقدیر

جلسه ای به رنگ تقدیر

تاريخ انتشار: 1399/02/03 14:19 | بازدید: 427

خانم دکتر فتاحی  ریاست و حمدالله خندان مدیر داخلی بیمارستان در سخنانی از روند اقدامات، فعالیتها، پرسنل درگیر در این روند و سیکل طی شده از ابتدا تاکنون درمبارزه با این بیماری سخن بعمل آوردند و ریاست بیمارستان در سخنانی از اقدامات صورت گرفته ستاد مبارزه با کرونا شهرستان و کلیه مجموعه ها ، نهادها و ادارات همراه در این مبارزه  تجلیل کرد و اقدامات مدیریت شهری را قابل  تقدیر عنوان نمود و ابراز داشت اگر این اقدامات و ضدعفونی و گندزدایهای محیط شهری  صورت نمی پذیرفت بیش از این شاهد شیوع و انتشار کوئید 19 بودیم.
در ادامه از بزل محبت مسئولین و مردم سخن بعمل آمد و در محیطی احساسی و چشمانی اشک آلود مثالهای از کمکهای مردمی زده شد که با وجود تهیدستی آنچه را که درتوان داشته ، هدیه و انفاق نموده اند.

شهردار نجف آباد نیز در سخنانی  عنوان داشت کادر درمانی کشور امروز در چنین شرایط حساسی که شیوع ویروس کرونا سلامت مردم عزیزمان را با تهدید مواجه کرده است، با همدلی و تلاش مضاعف و شبانه روزی، مقابله و کنترل آن را در اولویت کار خود قرار داده اند که و امیدواریم در این برهه از زمان که سلامت مردم و مبارزه با ویروس کرونا به یکی از اولویت اصلی بخش پزشکی و سلامت کشور تبدیل شده است به فضل الهی و با همراهی و همدلی این عزیزان شاهد ریشه کن شدن این بیماری و از بین رفتن دغدغه های هم وطنانمان در سرتاسر کشور باشیم.

مغزی نجف آبادی  در ادامه گزارشی از اقدامات مدیریت شهری در حوزه های ضدعفونی و گندزدایی، پرسنل و تجهیزات درگیر در این امر، مباحث فرهنگی،  امور اجرایی، مجازی و ... ارایه نمود و عنوان داشت امیدواریم که بتوانیم کمکی هرچند مختصر به مدافعان سلامت و جهادگران خط مقدم مبارزه با کرونا انجام دهیم .

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8