جلسه ای با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد

جلسه ای با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد

تاريخ انتشار: 1399/06/12 14:39 | بازدید: 402

دراین جلسه که محمد حسن آسیابانی نایب رییس شورای اسلامی شهر نجف آباد، مهندس فردوسی مدیرعامل سازمان فرهنگی و اجتماعی و رضایی مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری نیز حضور داشتند ،  سرهنگ صفرپور از مدیریت شهری نجف آباد بدلیل حضور فعال و مثمر ثمر در اجرای برنامه های مختلف سطح شهرتشکر نمود و پیرامون موارد و مباحث هفته دفاع مقدس، برنامه ها و فعالیتهای این مناسبت بحث و تبادل نظر شد.

سرهنگ صفرپور با تقدیر و تشکر از حمایتهای مدیریت شهری در انجام امور مذهبی و اعتقادی عنوان داشت در محافل و دیدارهایی که با اقشار مختلف مردمی داشته اند رضایت ایشان از عملکرد شهرداری مشهود بوده است و ابراز امیدواری کرد در شرایط اقتصادی و همه گیری کوئید 19 با تعامل دو مجموعه بتوانیم امیدواری و رضایتمندی شهروندان را افزایش دهیم.
در این جلسه همچنین درخصوص اجرای برنامه ترکیبی در مسیر جاودانگی سال 1398  با همکاری دو مجموعه در بازسازی عملیات والفجر8 نیز بحث و تبادل نظر شد.
نمایش میدانی در مسیر جاودانگی  باهمکاری مدیریت شهری ، ناحیه مقاومت بسیج و دیگر ارگانها و با هدف تبیین مصائب مترتب ائمه معصومین؛ حضرت علی(ع)، حضرت فاطمه(س) ،  امام حسین( ع) و یاران و اصحاب با وفایش و نمایش گوشه ای از جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس (بخشی از عملیات والفجر8 ) و مدافعان حرم را  از ابتدای مهرماه 1398 بمدت 4شب در ورزشگاه کارگران واقع در کمربندی شمالی نجف آباد ، جنب استخر کوهستان روایت کرد.
در این جلسه عنوان شد با توجه به نزدیک شدن هفته دفاع مقدس یکی از عملیاتهای 8 سال دفاع مقدس بصورت میدانی بازسازی شود و مقرر گردیدکارشناسان دوطرف مباحث اجرای این نمایش را بررسی  و درخصوص آن تبادل نظر نمایند.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8