جشن زندگی در نجف آباد

به گزارش سازمان رفاهی تفریحی :

تاريخ انتشار: 1396/10/16 12:43 | بازدید: 576

شامگاه پنج شنبه ۱۴ دیماه ۹۶، سالن شهروند فرهنگسرای خارون میزبان جشن زندگی بود.
در این برنامه و جشن ویژه که با حضور مسئولین شهری و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و استقبال پرشور خانواده ها و به مناسبت یکصد و دهمین برنامه از سلسله مباحث زندگی به سبک بهشت طرح ریزی شده بود با اجرای نجم الدین شریعتی، اساتید برجسته مبحث زندگی ایرانی اسلامی چون حجت الاسلام دهنوی، خانم دکتر فردوسی، دکتر کج باف، خانم عشقی و دکتردوازده امامی در پنل سخنرانی حاضر شدند.


حجت الاسلام حسناتی امام جمعه نجف آباد و مهندس منتظری شهردار نجف آباد با موضوع تبیین اهداف کلی برگزاری سلسله مباحث زندگی به سبک بهشت، تشریح نتایج و دستاوردهای این مباحث در زندگی شهروندان و برنامه آتی در قالب جدید این گونه نشست ها به ایراد سخنرانی پرداختند.
پخش فتوکلیپ بررسی منتخب مجالس برگزار شده زندگی به سبک بهشت و کلیپ مصاحبه امام جمعه و شهردار نجف آباد، مغزی قائم مقام شهردار و مهندس فردوسی مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد از بخش های این قسمت از جشن زندگی بود.


تجلیل از اساتید سخنران پنل اصلی، مدیران ادارات، سازمان ها، موسسات و نهادهای مشارکت کننده در این سلسله مباحث، روانشناسان و مدرسان مراکز، پخش کلیپ زندگی به سبک بهشت و آیین رونمایی از نام و شیوه جدید ویژه برنامه تفریحی آموزشی باشگاه همسران با عنوان "باهم" و قسمت های شاد خانوادگی چون اجرای موسیقی پاپ، مسابقه حضوری بازی های قدیمی نجف آباد و مزاحم مجری از بخش های دیگر این جشن خانوادگی بود.

 

گزارش تصویری جشن زندگی در نجف آباداطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8