جشن روز پرستار نجف آباد با حضور مهران غفوریان

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد :

تاريخ انتشار: 1394/01/04 12:13 | بازدید: 862

به مناسبت پنجم اسفند ماه سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار تالار بزرگ شهروند نجف آباد در روزهای ششم و هفتم اسفند ماه میزبان جشن بزرگی با حضور مهمانان ویژه ای چون مهران غفوریان از بازیگران صدا و سیما خواهد بود که در کنار آن هم گروه هنری بام ایران به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری علاقه مندان جهت تهیه بلیط این مراسم که توسط خانه هنرمندان نجف آباد با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری برگزار می شود می توانند همه روزه به به خانه هنرمندان واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه فرهنگ، کوچه افلاکیان و یا آدرس اینترنتی www.shahreman.net مراجعه کنند.
در این جشن که تهیه کنندگی آن را مسعود پولاد چنگ و مدیریت برنامه آن را سعید کارشناس و داوود غضنفری بر عهده خواهند داشت، سعید جعفری به اجرای موسیقی پرداخته و تعدادی برنامه تقلید صدا و طنز نیز با اجرای مهرداد کرداریان به روی صحنه خواهد رفت.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8