جشن توانخواهان در فرهنگسرای خارون

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد :

تاريخ انتشار: 1395/09/28 13:15 | بازدید: 848

جشن توانخواهان در فرهنگسرای خارون
ظهر پنج شنبه ۲۵ آذرماه به مناسبت هفته جهانی معلولان، اعضای کتابخانه نابینایان شهیدان فتاح الجنان به همراه خانواده در سالن اندیشه فرهنگسرای خارون گرد هم آمدند. 
در این برنامه که الله آبادی و پزشکی از اعضای شورای اسلامی شهر نجف آباد نیز حضور داشتند فردوسی مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد ضمن تبریک این مناسبت و میلاد حضرت رسول اکرم(ص)، سلام ویژه شهردار نجف آباد را به به توانخواهان عزیز ابلاغ نمود. 
وی پس از برشمردن عملکرد شهرداری در تجهیز و حمایت از معلولان -بخصوص نابینایان- در مراکز تحت پوشش سازمان، بر لزوم ادامه برنامه های حمایتی و مشارکتی با این مرکز و سایر مراکز مربوطه در جهت رشد و تعالی فرهنگ و هنر این قشر از جامعه اشاره داشت.
دکلمه و شعرخوانی طنز، تشریح فعالیت های کتابخانه نابینایان توسط قربعلی مسئول این مرکز، پخش مستند مشکلات توانخواهان در زندگی روزانه، اجرای دو نوازی موسیقی توسط نابینایان و مسابقه حضوری از دیگر بخش های این برنامه بود که با استقبال پرشور خانواده ها برگزار شد.
فرهنگی تفریحی شهرداری نجف آباد:
 www.farhangnajafabad.irاطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8