جشنواره یار مهربان در فرهنگسرای خارون

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد :

تاريخ انتشار: 1395/09/17 14:43 | بازدید: 835

#کتاب_و_کتابخوانی_بیست_و_چهارم
جشنواره یار مهربان در فرهنگسرای خارون
همزمان با آغاز هفته کتاب، فرهنگسرای خارون میزبان دوستداران "یار مهربان" است. اولین روز این جشنواره یک شنبه ٢٣ آبان ماه از ساعت ٨ صبح با حضور گروه های مختلف دانش آموزی با همکاری سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد، مؤسسه خلاقیت نوآوران جوان، انتشارات مهر زهرا (س) و گروه نمایشی نگاه در پردیس خارون برگزار شد. در این جشنواره دانش آموزان پس از حضور در رستوران بازی فکری و کتاب و انجام بازی های فکری و استفاده از کتاب های تخصصی کودک، در سالن اندیشه پای اجرای کتاب زیر گنبد کبود توسط ننه قصه گو نشسته و  با پیشینه شهر، ابنیه تاریخی و مشاغل سنتی و سوغات نجف آباد آشنا شدند. حضور در کلاس مشاوره و خلاقیت بخش بعدی جشنواره بود که دانش آموزان طی آن با مهارت ها و کتاب های مفید در این زمینه آشنا شدند. در قسمت نهایی نیز در کارگاه تألیف و تهیه کتاب شرکت کردند که حاضرین کلیه مراحل نوشتن، طراحی و صحافی کتابچه نکات آموزنده را فرا گرفتند.
-نمایشگاه کتاب کودک، اجرای پرفورمنس آرت کتاب در سبد خرید، مسابقه حضوری و اهدای کتاب از دیگر بخش های این جشنواره به حساب می آیند.
-اضافه می شود علاقمندان، مسئولین و مدیران مراکز آموزشی جهت هماهنگی و شرکت دانش آموزان خود در این جشنواره می توانند به سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد مراجعه و یا با شماره ٤٢٦٥٨٠٥٣ تماس حاصل نمایند.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8