تور یک روزه 20 گردشگر آلمانی در نجف آباد

تاريخ انتشار: 1396/07/19 12:24 | بازدید: 568

 

تور یک روزه بیست آلمانی در نجف آباد
بیست معلم آلمانی که اکثرشان به سن بازنشستگی رسیده اند، دیروز و در دومین روز حضورشان در استان اصفهان از برخی جاذبه های تاریخی و گردشگری نجف آباد در کنار مراکزی همچون دانشکده فنی و حرفه ای سمیه و دبیرستان شهید سالدورگر نجف آباد بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری در این بازدید ها که هدف اصلی آن آشنایی این فرهنگیان آلمانی با فعالیت ها و نقش زنان و دختران ایرانی در عرصه های مختلف تحصیلی، اجتماعی و اقتصادی عنوان شده، آثار تاریخی همچون اولین موزه مردم شناسی نجف آباد در خانه تاریخی مهرپرور، اولین مکتب خانه علوم شهر در خانه تاریخی نوریان، عصارخانه اخلاقی، بازار سنتی نجف آباد در کنار پردیس و مجموعه هفت برج خارون مورد بازدید قرار گرفت.

آشنایی با فرهنگ و تاریخ نجف آباد
طی این برنامه که با حضور سیزده زن و هفت مرد آلمانی برگزار شد، گردشگران ضمن بازدید از برخی زیرساخت های فرهنگی،علمی و گردشگری ایجاد شده در نجف آباد همچون رستوران بازی های فکری و کتاب کندو، سالن شهروند و موزه بخش خصوصی در مجموعه هفت برج خارون با مشاغل سنتی نجف آباد مانند لوده باقی و چاقو سازی نیز آشنا شدند.

این گروه از گردشگران آلمانی که جوان ترین شان ۳۲ و مسن ترین آن ها ۷۳سال سن داشت، در دانشکده فنی و حرفه ای سمیه نجف آباد نیز از نحوه تولید آثار هنری دانشجویان دختر این مجموعه بازدید کرده و طی بخش دیگری از برنامه هم از نزدیک با برخی غذاهای سنتی و شیرینی های محلی نجف آباد آشنا شدند.
توزیع بروشورهای لاتین ویژه معرفی مراکز تاریخی و گردشگری نجف آباد که توسط روابط عمومی شهرداری تهیه شده از دیگر بخش های این برنامه یک روزه بود.
 

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8