تبریک روز شهردار توسط شورای اسلامی شهر

تبریک روز شهردار توسط شورای اسلامی شهر

تاريخ انتشار: 1398/12/27 08:53 | بازدید: 393

در این جلسه که معاونین و جمعی از مدیران ستادی شهرداری حضور داشتند، عنوان شد سالی که گذشت سال ویژه ای از لحاظ حوادث و بلایای طبیعی بود و گذری بر حضور شهرداری در خدمت رسانی در این موارد نظیر سیل پل دختر و.. داشتند.
همچنین از ویروس کرونا و تاثیرات آن برزندگی و روحیه شهروندان صحبت گردید که مباحث زیباسازی شهرداری ، دیوارنگاره ها، المانها و نمادهای شهری ، بنرهای اطلاع رسانی ، کلیپها و...تاثیرات مثبت خود را در نشاط و سرزندگی شهروندان باقی می گذارد.

پارلمان شهری همچنین یاد سردارسرلشگر فرمانده جانباز مهندس مهدی باکری را گرامی داشتند و عنوان داشتند از شهردار خدوم نجف آباد و پرسنل شریف شهرداری نجف آباد  که بی منت در عرصه ی مدیریت شهری به خدمتگذاری مشغول هستند قدردانی میکنیم و در شرایط کنونی اقتصادی که خیلی از شهرداریها  در حقوق جاری و روزمره خویش مانده اند اجرای پروژه های شهری ، آسفالت معابر ، کلنگ زنی پروژه ها و.. نشان از عزم راسخ مدیریت شهری و وقت گذاری شهردارسختکوش و مجموعه زحمت کش ایشان است که قابل تقدیر و احترام است.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8