بی انصافی است که تلاش ها را نبینیم

بی انصافی است که تلاش ها را نبینیم

تاريخ انتشار: 1399/01/16 12:05 | بازدید: 424

رییس شورای اسلامی شهر نجف‌آباد مجموع عملکرد دستگاه‌های مسئول شهرستان در مبارزه با کرونا را با وجود برخی نواقص و کمبودها قابل قبول دانست و در نشست خبری کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با بیماری کرونا گفت: با مشارکت مثلث طلایی کادر درمانی، مردم و مسئولان شاهد بروز حماسه‌ای از هم‌دلی هستیم و بی‌انصافی است اگر تلاش‌های صورت گرفته را نادیده بگیریم.

عیدی محمد طرقی گفت: اوج بی انصافی است که تلاش های شبانه روزی بسیاری از مسئولان شهر را نبینیم و بگوییم که فلانی و فلانی خواب هستند. نمی توانم ببینم مسئولی پنج شب در محل کارش خوابیده باشد یا تمام #تعطیلات نوروز را سر کار حاضر شده باشد و من از این عملکرد دفاع نکنم.

طرقی بیان داشت: با همراهی مردم و تلاش دستگاه های مختلف، روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین امسال، خلوت ترین روزهای تاریخ نجف آباد بودند و امیدواریم این همکاری در آینده نیز ادامه داشته باشد.

تاکید بر نیاز کشور به هم‌دلی و وحدت آخرین مطلبی بود که طرقی با تشریح آن اعلام داشت: در کنار مجموعه اقدامات نوروزی شهرداری مانند زیباسازی فضای شهر، رنگ آمیزی جداول، بهسازی دیوارهای قدیمی و معابر و رونمایی از المان‌های مختلف، نزدیک به بیست پروژه شاخص نیز برای عملیاتی شدن در سال جاری آماده شده است.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8