با حضور استاندار در نجف آباد، ۴۷طرح عمرانی، فرهنگی، خدماتی و صنعتی با هزینه ۱۶۵میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری شد.

افتتاح ۴۷طرح عمرانی، فرهنگی و خدماتی در نجف آباد

تاريخ انتشار: 1398/11/17 14:04 | بازدید: 353

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ عباس رضایی استاندار اصفهان در سفری یک روزه به شهرستان نجف آباد، ۹طرح از ۴۷طرح را بصورت نمادین در این شهرستان افتتاح کرد.

خانه امید بازنشستگان به مساحت ۸۰۰ و زیربنای هزار مترمربع با هزینه ۱۲میلیارد تومان، سرای مهرسالمندان در زمینی به مساحت ۱۲هزار و زیربنای ۴هزار مترمربع با ظرفیت۱۴۰سالمند با هزینه۱۲ میلیارد تومان، ایستگاه پست برق ۱۵مگاواتی با هزینه ۱۰میلیارد تومان، واحد تولیدی تینر صنعتی با هزینه ۵میلیارد تومان در بخش مهردشت، ۲۶واحد مسکونی خیرساز در زمینی به مساحت۸۰۰مترمربع با هزینه ۲۴میلیارد تومان و واحد تولیدی کوره القایی با تولید سالانه ۱۲تا۲۵ تن با هزینه ۲۵میلیارد تومان از جمله طرح هایی بود که امروز افتتاح شد.
استاندار گفت: با افتتاح این طرحها برای بیش از ۳۰۰نفر اشتغال زایی شده است.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8