بازدیـد از چندین پروژه عمرانی

بازدیـد از چندین پروژه عمرانی

تاريخ انتشار: 1399/07/24 17:55 | بازدید: 438

در این برنامه که تنی چند از اعضای شورای اسلامی شورای اسلامی شهر نجف آباد، معاونین و مدیران ستادی و مدیران منطقه مربوطه نیز حضور داشتند ، از روندفعالیت دومین فرهنگسرای منطقه پنج (فرهنگسرای آیت‌الله عالم ) به مساحت 2100 متر مربع در صالح آباد بازدید بعمل آمد.

عملیات احداث بلوار آیت‌الله امینی که از نزدیکی مسجد جامع صالح‌آباد و بعد از تقاطع بلوار جمهوری تا تقاطع بلوار شهید صیاد شیرازی آزادگان آغاز شده است مورد بازید واقع شد،  احداث این بلوار علاوه بر حل بسیاری از مشکلات ترافیکی این محدوده از شهر، زمینه‌ساز رونق بیشتر صالح‌آباد و آزادگان خواهد گردید.
کارگاه ساخت پایه های پل زندگی که قطعات این پل در حال ساخت هستند نیز مورد بازدید واقع گردید.

زمین ورزشی روباز سلامت منطقه 4 به مساحت 4500 مترمربع (شامل بتن ریزی، شیب بندی، زمین چمن طبیعی،زمین فوتبال ساحلی، زمین اسکیت، زمین والیبال و بسکتبال، نصب حصار محوطه و روشنایی) پروژه بعدی در این بازدید بود.
احداث بلوار شش کیلومتری کشاورز، دیگر پروژه بعدی مورد بازدید بود ، لازم بذکر می باشد بلوارکشاورز با عرض پنجاه و پنج متر می باشد که کمربندی های جنوب و شمال شهر و بالعکس را با گذر از چندین تقاطع به هم متصل می نماید علاوه بر پیش بینی بلوار شش کیلومتری ، کمربندی‌های جنوب و شمال شهر و بالعکس را با گذر از چندین تقاطع به هم وصل خواهد کرد ، در این بلوار دسترسی‌های محلی و دو باند کندروی رفت و برگشت و دو مسیر تندرو نیز در نظر گرفته خواهد شد وطراحی آن به شکلی انجام شده که امکان اتصال آن به جادۀ فولادشهر نیز در آینده وجود داشته باشد.

در ادامه نیز بازدیدی در محل مسیر کوچه باغ زندگی و پل زندگی انجام شد، فاز سه کوچه باغ زندگی یک‌هزار و ۴۰۰ متر از مجموع هفت کیلومتر طول پروژه گردشگری را به خود اختصاص داده است که چشم اندازها و جاذبه‌های مختلفی از جمله برج کبوترخانه، ساختمان کوشک، سردرب باغ ایرانی، پل‌های چوبی، باند دوچرخه و باند پیاده رو، برکه‌های مصنوعی و پل‌های چوبی شامل می شود.
آخرین مرحله مورد بازدید خانه شهیدان حجتی بود که بعنوان "خانه ایثار نجف آباد " تملک شده است که در حال گذراندن مراحل بازسازی و بهسازی می باشد.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8