بازدید میدانی قائم مقام شهردار جهت تسریع در روند پروژه خیابان شریعتی

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد

تاريخ انتشار: 1395/05/16 13:58 | بازدید: 850

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، چهارشنبه 20 آبانماه بازدید صبحگاهی و میدانی از خیابان شریعتی حدفاصل خیابان 15 خرداد و خیابان رجایی توسط مغزی قائم مقام شهردار بهمراه فاضل معاون فنی و عمرانی شهرداری و مدیران مرتبط صورت پذیرفت.
در این بازدید که مهندس پزشکی عضو شورای اسلامی شهر نیز به آن اضافه گردید با عنایت به عدم جابجایی تاسیسات دستگاههای خدمات رسان مباحث بصورت میدانی مورد بحث و تبادل نظر واقع شد و مقرر گردید روسای ادارات آب و فاضلاب و امور برق شهرستان در محل حضور پیدا کنند و از نزدیک موضوع بررسی و نتیجه لازم اخذ شود.
پس از مدتی با هماهنگی صورت گرفته مجیدی ریاست اداره آب و فاضلاب شهرستان در محل حضور یافت.
پس از حضور ایشان با عنایت به این مطلب که شبکه فاضلاب در این مسیر به اتمام رسیده است در خصوص تسریع جابجایی شبکه آب این منطقه بحث و تبادل نظر واقع شد و تصمیمات و دستورات لازم به مجموعه های تحت امر ابلاغ گردید.
پس از اتمام مبحث مربوط به آب و فاضلاب طبق هماهنگی صورت گرفته مشفقی رییس امور برق شهرستان نیزدر محل حضور یافت.
در این بازدید که آسیابانی ریاست شورای اسلامی شهر نجف آباد نیز به آن ملحق شده بود در خصوص خطوط انتقال برق این منطقه بحث و تبادل نظر شد و در مورد خطوط انتقال برق بصورت زمینی و حذف تیرهای برق این منطقه مورد بحث و همفکری قرار گرفت و تصمیمات و دستورات لازم به مجموعه های تحت امر ابلاغ گردید.

شایان ذکر است روند این بازید بصورت مرحله ای و تا عصر ادامه پیداکرد.اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8