بازدید از چندین پروژه عمرانی / گامی نو

بازدید از چندین پروژه عمرانی / گامی نو

تاريخ انتشار: 1399/06/05 11:54 | بازدید: 446

در این برنامه که مدیران مناطق و مسئولین مرتبط در پروژه مورد بازدید حضور می یافتند ، از مراحل نهایی محل نگهدای سگهای بلاصاحب  بازدید بعمل آمد.

محل نگهداری سگهای بلاصاحب به مساحت دوهزار مترمربع در قسمت شمال شرقی نجف آباد  بعد از جاده دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و قبل از کارخانه بیوکمپوست واقع شده است ، این محل مسقف دارای شش دهانه 12*17 متر و یک دهانه 12*8 متر می باشد که کف و دیواره ها و راهروی آن سرامیک شده و فنس کشی دور آن نیز صورت پذیرفته است.
احداث دومین فرهنگسرای منطقه پنج (فرهنگسرای آیت‌الله عالم ) با مساحت 2100 متر مربع در صالح آباد  و عملیات احداث بلوار آیت‌الله امینی (که از نزدیکی مسجد جامع صالح‌آباد و بعد از تقاطع بلوار جمهوری تا تقاطع بلوار شهید صیاد شیرازی آزادگان آغاز شده است) مورد بازید واقع شد،  احداث این بلوار علاوه بر حل بسیاری از مشکلات ترافیکی این محدوده از شهر، زمینه‌ساز رونق بیشتر صالح‌آباد و آزادگان خواهد گردید.

زمین وررزشی روباز سلامت 5(امیرآباد) ( پنچ ورزشگاه روباز در مناطق 5 گانه در دستور کار قرار گرفته اند که ورزشگاه روباز منطقه یک واقع در پارک لاله عملیاتی شده است) ، روند احداث میدان نجف اشرف در ورودی غرب نجف آباد( که شامل محوطه سازی، آبنما، سنگ فرش ، المان و.. می باشد)، خانه عالم( که متعلق به عالم مشهور دین آیت الله آیت بود  و دارای دو حیاط مستطیل و مربع شکل می باشد ، این خانه میزبان جلسات مشروطه بوده است و در جهت موزه علم و تجمع و میزبانی نشستهای علمی و آموزشی تملک شده و مراحل بهسازی بازسازی خود را خواهد گذراند)  خانه ایثار( متعلق به خانواده چهار شهید سرافراز حجتی بوده است و دارای اهمیت فرهنگی و اجتماعی ویژه ای است ، زمین این خانه مستطیل شکل بوده و بعنوان خانه ایثار تملک شده و مراحل بهسازی و بازسازی خود را خواهد گذراند)  نیز مورد بازدید واقع شدند.

در پایان نیزپل زندگی و مسیر کوچه باغ زندگی مورد بازید واقع شد، فاز سه کوچه باغ زندگی یک‌هزار و ۴۰۰ متر از مجموع هفت کیلومتر طول پروژه گردشگری را به خود اختصاص داده است که چشم اندازها و جاذبه‌های مختلفی از جمله برج کبوترخانه، ساختمان کوشک، سردرب باغ ایرانی، پل‌های چوبی، باند دوچرخه و باند پیاده رو، برکه‌های مصنوعی و پل‌های چوبی شامل می شود.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8