اولین جشنواره رها سازی ماهی های سفره هفت سین

به گزارش سازمان رفاهی تفریحی

تاريخ انتشار: 1394/01/02 15:07 | بازدید: 831

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی ضمن تبریک سال جدید به شهروندان وآرزوی سالی سرشار از موفقیت همراه با سلامتی وتندرستی با اشاره به افزایش سطح برنامه‌های فرهنگی اجتماعی درسال جدید توسط این سازمان خاطرنشان کردوگفت: درعمل اثبات شده است که مدیریت شهری در هیچ جای جهان بدون اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و به میدان کشاندن ساکنان شهر موفق نخواهد شد.
مشرفی افزود: ایجاد نشاط و شادابی در شهر و گردهم آوردن شهروندان محصولی به نام تعلق خاطرایجاد خواهد کرد و این تعلق خاطر شهروندان به شهری که در آن زندگی می کنند به رونق یافتن آن شهر خواهد انجامید.
وی اظهار داشت: اجرای برنامه هایی فرهنگی و هنری همچون جشنواره رهاسازی ماهی‌های سفره هفت‌سین یکی از آن دسته برنامه هاست که می تواند در سوق دادن به سوی شهری شاداب اجرا گردد.
وی یادآورشد: این جشنواره برای اولین بار درشهرنجف آباد برگزار خواهد شد، امیدداریم فضایی شاد و بانشاط برای شهروندان فراهم آمده و این برنامه مورد استقبال شهروندان عزیز قرار گیرد.
برگزاری جشنواره رهاسازی ماهی های سفره هفت سین که برای اولین باردرنجف آباد برگزار خواهد شد شامل اجرای برنامه های طنزوشاد همراه با کارت قرعه کشی واهدائ جوایز همراه خواهد بود.
این برنامه توسط سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف آباد و به مناسبت سال جدید درروزجمعه مورخ 22 فروردین ماه راس ساعت10 صبح در محل پارک کوهستان برگزار خواهد شد.
 

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8