استقبال کم نظیر مردم نجف آباد از جشنهای پارک کوهستان

پرینت ایمیل به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری

تاريخ انتشار: 1395/05/11 13:23 | بازدید: 899

برگزاری دو شب جشن ویژه میلاد امام رضا (ع) که با همکاری مشترک لشگر زرهی 8 نجف اشرف و شهرداری نجف آباد صورت گرفت، با استقبال کم نظیر مردم مواجه شد به طوریکه هزاران نفر از ویژه برنامه هایی چون حضور خادمان حرم امام رضا در اولین شب و اجرای زنده حامد زمانی در شب دوم مراسم استفاده کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری در این دو جشن که برای برپایی هر چه با شکوه تر آنها تمامی توان مجموعه هایی مانند لشگر زرهی 8 نجف اشرف و شهرداری با همراهی و همکاری نیروی انتظامی و پلیس راهور از چندین روز قبل به میدان آمده بود، برنامه های جانبی دیگری نیز همانند نور افشانی،اجرای برنامه های شاد،مولودی خوانی و اجرای تواشیح نیز در نظر گرفته شده بود.
در آخرین شب این جشن ها نیز حامد زمانی خواننده جوان و محبوب کشور همراه با یک گروه نوازنده، تعدادی از قطعات مشهور خود را به صورت زنده برای حاضرین اجرا کرد که این امر با استقبال پر شور شرکت کنندگان نیز همراه شد.
در اولین شب مراسم نیز خادمین حرم امام رضا قبل از حضور در جمع هزاران شرکت کننده در محل پارک کوهستان، با حضور در گلزار شهدای نجف آباد به مقام بیش از 2500 شهید این شهر ادای احترام کرده و در ادامه نیز با حضور در مرکز توانبخشی معلولان شهید صدوقی در فضایی معنوی و منحصر به فرد با تعدادی از افراد بستری در این مجموعه دیدار داشتند.
پس از ارائه گزارش عملکرد این توانبخشی و تشکر سلیمان نژاد مدیر عامل این مجموعه از همکاری آستان قدس رضوی به منظور اعزام سالیانه تعدادی از مدد جویان این مرکز به سفر زیارتی مشهد مقدس، خادمان امام رضا در محل پیش بینی شده در پارک کوهستان جهت برپایی مراسم جشن حضور پیدا کردند و با برگزاری ویژه برنامه های مختلف، فضایی معنوی را در بین حاضرین به وجود آوردند.

سخنرانی های کوتاه حسناتی امام جمعه شهر در خصوص ابلاغ سلام ویژه مقام معظم رهبری به مردم شهید پرور نجف آباد و سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد تقی امینی فرمانده لشگر زرهی 8 نجف اشرف پیرامون سوابق ایثارگری مردم این دیار در سالهای انقلاب و دفاع مقدس دیگر قسمت های این جشن را در اولین شب خود تشکیل میداد.
اهدای نشان ویژه آستان قدس رضوی به تعدادی از مسئولان حاضر در برنامه را می توان به عنوان دیگر بخش مهم جشن های ویژه میلاد امام رضا (ع) به شمار آورد.اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8