آماده‌سازی فضای شهری نجف‌آباد برای تبلیغات انتخاباتی

آماده‌سازی فضای شهری نجف‌آباد برای تبلیغات انتخاباتی

تاريخ انتشار: 1398/12/01 17:15 | بازدید: 400

محمد مغزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در حال حاضر حدود یکصد سازه موقت از جنس کارتن پلاست با ابعاد یک در دو متر در چهار راه‌ ها و نقاط شلوغ شهر نصب شده و در کنار آن فضاسازی ویژه‌ای هم در میدان مرکزی شهر با تدارک دو تابلوی بزرگ مخصوص انتخابات نصب شده است.

وی با بیان اینکه از هواداران کاندیداهای انتخابات دعوت می‌شود از الصاق تبلیغات بر روی مبلمان شهری خودداری کنند، تاکید کرد: نیروهای شهرداری تمام تبلیغاتی که در فضاهای غیرمجاز نصب شده باشد را جمع‌ آوری می‌ کنند تا از آشفتگی سیما و منظر شهری جلوگیری شود.

شهردار نجف‌آباد اضافه کرد: برای ساماندهی و کاهش خطرات استفاده هواداران کاندیداها از داربست‌های فلزی نیز جلسات متعددی با حضور نمایندگان آن‌ها با محوریت فرمانداری برگزار شده و ضوابط و شرایط استفاده از این امکان‌های تبلیغاتی تشریح شده است.

مغزی گفت: در مهلت تبلیغات انتخابات مجلس، تعداد زیادی از پرسنل شهرداری به ویژه در بخش خدمات شهری به صورت ویژه فعال هستند و بعد از پایان انتخابات نیز به سرعت تمامی فضای شهر را از تبلیغات انجام شده پاک سازی خواهند کرد.

 اطلاعات تماس

اصفهان - نجف آباد - بلوار شهیدمحسن حججی- جنب مجموعه تاریخی فرهنگی هفت برج خارون- سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد
تلفن: 42658053-031 ، 7-42658140-031
فاکس : 42658057-031
ایمیل: najafabad.farhang@gmail.com

آمار بازديد

  • تعداد بازدید امروز:
  • تعداد بازدید دیروز:
  • تعداد بازدید کل: 113145

Fatal error: Cannot redeclare jdate() (previously declared in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php:8) in /home/farhangnaj/public_html/jdf.php on line 8